کافیه در خرید جای دستمال توالت به جنس _ شکل _ اندازه _ نحوه نگهداری دقت بیشتری کنیم

تا انتها با ما باشید تا در خرید جای دستمال توالت کلاه سرتون نزارن


 • نکته های خرید جای دستمال توالت :


 1. جنس جا دستمال: جا دستمال ها از جنس های مختلفی مانند پلاستیک، فلز، شیشه، کریستال و چوب ساخته می شوند. جنس جا دستمال باید با سایر وسایل و دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد.
 2. شکل جا دستمال: جا دستمال ها در اشکال مختلفی مانند مربع، مستطیل، دایره و بیضی موجود هستند. شکل جا دستمال را با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.
 3. اندازه جا دستمال: جا دستمال باید متناسب با اندازه میز غذاخوری شما باشد. اگر میز غذاخوری شما بزرگ است، باید جا دستمالی بزرگ و جادار انتخاب کنید.
 4. نحوه نگهداری جا دستمال: برخی از جا دستمال ها نیاز به مراقبت بیشتری دارند. برای مثال، جا دستمال های شیشه ای و کریستالی باید با احتیاط بیشتری تمیز شوند.


 • علاوه بر نکته های بالا می توانید در خرید جای دستمال توالت به موارد زیر نیز توجه کنید:


 1. رنگ جا دستمال: رنگ جا دستمال را با توجه به رنگ سایر وسایل و دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.
 2. طرح جا دستمال: برخی از جا دستمال ها دارای طرح های خاصی هستند. اگر به طرح های خاص علاقه دارید، می توانید جا دستمالی با طرح مورد نظر خود انتخاب کنید.
 3. قیمت جا دستمال: قیمت جا دستمال ها بسته به جنس، اندازه، شکل و طرح آن ها متفاوت است. جا دستمالی را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.


 • نکاتی در خرید از فروشگاه حضوری :


 1. قبل از خرید جا دستمال، آن را در دست بگیرید و احساسش کنید. جا دستمال باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و در دست شما احساس خوبی داشته باشد.
 2. جا دستمال را در محلی که قرار است از آن استفاده کنید، امتحان کنید. ببینید آیا جا دستمال با فضای شما همخوانی دارد و استفاده از آن راحت است یا خیر.
 3. اگر جا دستمالی را آنلاین از فروشگاه اینترنتی اهورا هوم خریداری می کنید، حتماً نظرات کاربران دیگر را بخوانید. این نظرات می توانند به شما در انتخاب جا دستمال مناسب کمک کنند.فروشگاه اهوراهوم برای حل این مشکل انواع جا دستمالی های تمام پوشش موجود کرد تا اعلاوه بر زیبایی سرویس بهداشتی خانه شما یک محصول کاربردی باشه و نیاز شما دوستان را حل کنه.

مهم ترین مزیت این جا دستمالی های جدید جلوگیری از خیس شدن و راحت استفاده کردن از دستمال هستش که با طراحی خاصی که دارند باعث میشه شما راحت هر ابعادی از دستمال را که میخواهین بتوانید از آن جدا کنید.


برای مشاهده انواع ست جا دستمال و جامایع کلیک کنید


البته برای اینکه به سادگی بتونید سرویس خودتون رو زیبا کنید و یا با دیگر وسایل سرویس بهداشتی ست کنیدبا خرید جا دستمال توالت ضدآب وآنتی باکتریال در رنگ بندی لذت ببرید
که این رنگ بندی ها شامل (سفید، تیتانیوم، رزگلد، مشکی، کروم، طلایی، بژ و...) هستند.